Льотний факультетНовини

Перший самостійний виліт на реактивному літаку – знакова подія у житті кожного майбутнього військового льотчика – кожедубівця

В навчальній авіаційній бригаді Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба курсанти 3 курсу льотного факультету університету приступили до чергового етапу підготовки –  самостійних польотів на реактивному літаку Л39.

Під керівництвом досвідчених льотчиків-інструкторів були проведені контрольно-тренувальні заняття та відпрацювання повітряних елементів на землі. Після успішної здачі заліків приступили до наступного етапу – практичних польотів на навчально-тренувальних літаках Л-39 на аеродромі військової частини.

Під час перших самостійних польотів «кожедубівці» виконали політ по колу (двома розворотами на 180 град) в якому відпрацювали: зліт, набір висоти, політ двома розворотами на 180 градусів, захід на посадку  та посадку. Особлива увага при цьому приділялась безпеці польотів.

Виконуючи завдання, особовий склад продемонстрував впевненість і чіткість дій у керуванні літаком, належний рівень знань з основ пілотування і як результат отримав відмінні оцінки за виконання вправ.

З першим самостійним вильотом майбутніх військових льотчиків особисто привітав начальник Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба  генерал–майор Олександр ТУРІНСЬКИЙ та заступник начальника університету з льотної підготовки генерал-майор Ігор ЧЕРЕПЕНЬКО.

У напутньому слові генерал–майор Олександр ТУРІНСЬКИЙ наголосив, що ця урочиста подія назавжди залишиться у серці кожного, хто опанував нелегку справу самостійного керування реактивним літаком та побажав курсантам успіхів у навчанні, добра, злагоди, оптимізму та нових здобутків у виконанні почесних завдань в ім’я  вільної та незалежної України.

Перший самостійний виліт на реактивному літаку – знакова подія у житті кожного майбутнього військового льотчика - кожедубівця Перший самостійний виліт на реактивному літаку – знакова подія у житті кожного майбутнього військового льотчика - кожедубівця Перший самостійний виліт на реактивному літаку – знакова подія у житті кожного майбутнього військового льотчика - кожедубівця Перший самостійний виліт на реактивному літаку – знакова подія у житті кожного майбутнього військового льотчика - кожедубівця Перший самостійний виліт на реактивному літаку – знакова подія у житті кожного майбутнього військового льотчика - кожедубівця Перший самостійний виліт на реактивному літаку – знакова подія у житті кожного майбутнього військового льотчика - кожедубівця

 

Попередній запис

З ЮВІЛЕЄМ, РІДНИЙ КОЛЕДЖЕ!

Наступний запис

ПЕРШИЙ ПОВІТРОПЛАВЕЦЬ ХАРКОВА #ІСТОРІЯ_ПОВІТРЯНИХ_СИЛ_У_ПОСТАТЯХ