НовиниНовини ЗРВ

Підготовка операторів радіостанцій HARRIS на факультеті зенітних ракетних військ

На початку березня на базі кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ факультету зенітних ракетних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба провідні інструктори ТОВ “Радіо Сатком Груп” Станіслав Глушко і Віталій Лазебник провели курс рівня “Оператор радіозв’язку” з використанням радіостанцій УКХ діапазону HARRIS RF-7850М-НН.

У ході системи тренінгів курсанти факультету зенітних ракетних військ та представники Східного територіального управління Національної Гвардії України, які забезпечили технічну підтримку проведення курсу, засвоїли режими роботи радіостанцій та отримали навички створення мереж радіозв’язку для передачі голосової інформації і IP-даних з використанням сигналів фіксованої частоти та псевдовипадковою перебудовою робочої частоти. Особливу увагу було приділено програмуванню радіостанцій в режимі TDMA networking waveform з використанням IP-телефонів, мережевих шлюзів та іншого периферійного обладнання.

За результатами вихідного контролю курсанти отримали сертифікати про успішне закінчення курсу операторів зв’язку з використанням радіостанцій HARRIS УКХ-діапазону.

Вивчення сучасних технологій зв’язку сьогодні – запорука своєчасного та якісного виконання бойових задач у майбутньому!

Попередній запис

ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ОЛЕКСАНДРА ТУРІНСЬКОГО У ЗВ'ЯЗКУ З ПОСИЛЕННЯМ ОБМЕЖЕНЬ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Наступний запис

АКТУАЛЬНО!