НовиниНовини ЗРВ

Підсумки винахідницької діяльності випускників факультету зенітних ракетних військ

Науково-педагогічні працівники факультету зенітних ракетних військ постійно приймають участь у винахідницькій роботі, до якої активно залучаються курсанти старших курсів факультету. За останні п’ять років під керівництвом начальника кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ полковника Ігоря Сачука до винахідницької діяльності залучено 14 курсантів факультету.

Протягом навчання на старших курсах співавторами патентів на корисні моделі стали випускники 2020 року – лейтенанти Артем Бакалець, Ярослав Доманішевський, Ігор Дімітров, Євген Куртуков, Владислав Тесленко, який закінчив університет з дипломом з відзнакою, Дмитро Щоголев, який закінчив університет з золотою медаллю та дипломом з відзнакою.

Ми впевнені, що високий рівень підготовки випускників факультету зенітних ракетних військ, які вчора прибули для проходження служби у військові частини зенітних ракетних військ є запорукою втілення результатів  винахідницькій роботи у ефективне бойове застосування та експлуатацію зразків зенітного ракетного озброєння!

Попередній запис

ВОЛОДАР «ПОВІТРЯНОГО ОСКАРУ» #ІСТОРІЯ_ПОВІТРЯНИХ_СИЛ_У_ПОСТАТЯХ

Наступний запис

КОМАНДУЮЧИЙ АВІАЦІЄЮ АРМІЇ УНР #ІСТОРІЯ_ПОВІТРЯНИХ_СИЛ_У_ПОСТАТЯХ