Новини

Почесні гості університету з нагоди святкування 30-Ї річниці

З нагоди святкування 30 – річниці із Дня існування Збройних Сил України Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба радо відчинив двері для почесних гостей – командувачів видів та родів військ Збройних Сил України, представників керівництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України.
Під час відвідування провідного вищого навчального закладу з військової освіти та військової підготовки почесні гості мали змогу ознайомитися з його навчально-матеріальною базою для забезпечення навчання та практичної підготовки майбутніх офіцерів, особливостями навчального процесу, який спрямований на підготовку кваліфікованих фахівців.
Цікаво та інформативно відбулась екскурсія у залах унікального музею «Історії авіації та ППО України», який є гордістю вишу: за своїм наповненням він не має аналогів в Україні. Експозиція, яка була представлена відвідувачам, познайомила їх з маловідомими сторінками історії авіації в контексті української історії.
Не менш захоплююча була екскурсія і в культурному серці університету – музеї «Обереги музичної Харківщини».
Поважні гості виразили вдячність представникам університету за теплий прийом та надію на подальше партнерство і співробітництво, яке буде сприятиме досягненню високих результатів та розвитку освітніх інновацій.
Попередній запис

Я ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШЕ ПОКЛИКАННЯ, ЗА ТЕ, ЩО ОБРАЛИ СОБІ ЗА ПРОФЕСІЮ – ЗАХИСТ БАТЬКІВЩИНИ

Наступний запис

ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ