Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини наукової діяльності

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОНОГРАФІЇ

18 травня 2021 року Науковий центр Повітряних Сил Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба сумісно з бібліотекою університету провели презентацію монографії “Методологічні й системотехнічні аспекти інформаційного забезпечення управління системами військового призначення та діяльністю в оборонній сфері”. Це двотомне видання над яким працював колектив авторів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Ради національної безпеки і оборони України та Центрального науково-дослідного інституту озброєння і військової техніки Збройних Сил України.

Монографія вийшла за редакцією відомих українських вчених: провідного наукового співробітника наукового центру Харківського національного університету Повітряних Сил доктора технічних наук, професора, лауреата державної премії України в галузі науки і техніки Бориса Демідова і генерального директора КБ “Луч” доктора технічних наук, професора, Олега Коростельова, які понад 30 років займаються питаннями розвитку систем озброєння збройних сил.

Авторами монографії було зазначено, що видання адресоване системним аналітикам і широкому колу наукових працівників і спеціалістів, пов’язаних із проблематикою управління складними системними об’єктами та його інформаційним забезпеченням.

Професор Борис Демідов передав видання тимчасово виконуючому обов’язки начальника університету полковнику Миколі Коваленко та бібліотеці університету підкресливши, що монографія присвячена 30-річчю Незалежності нашої країни.

У відповідь полковник Микола Коваленко подякував науковцям за сумлінну та кропітку роботу, наголосивши, що видатні та сталі наукові традиції університету дбайливо зберігаються та продовжуються колективом нашого навчального закладу, а імена наших відомих вчених й талановитих педагогів прикрашають сторінки вітчизняної військової науки.

Попередній запис

ТАКА ДАЛЕКА І БЛИЗЬКА, НЕЗВІДАНА І ЗВИЧНА...

Наступний запис

ВИШИВАНКА – БЕЗЦІННИЙ СПАДОК УКРАЇНЦІВ