Новини

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ “ФАКТОР СВОБОДИ”

Початок робочого тижня у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочався з відкриття історичної виставки під назвою “Фактор Свободи”, яку презентувала начальник Північно-Східного територіального відділу Українського інституту національної пам’яті Марія ТАХТАУЛОВА.

Виставка присвячена відомим діячам української історії, чиї імена стали символом для нашого народу і тавром для ворогів –  Іван Мазепа, Симон Петлюра та Степан Бандера. Все своє життя та діяльність ці визначні особистості спрямовували на відновлення та збереження свободи Української держави, але на шляху до її реалізації заважав ворог, який незмінний і зараз – Російська імперія.

Під час лекції Марія ТАХТАУЛОВА розповіла курсантам першого курсу льотного факультету цікаві історичні факти, за допомогою яких слухачі отримали змогу поринути у життя  та становлення визначних державних діячів того часу, ознайомитися з етапами боротьби за незалежність, соборність та  державотворення українського народу.

Зустріч відбулась дуже насиченою та інформативною, яка, безумовно, дасть поштовх у виховному процесі молоді та буде сприяти підвищенню інтересу до історії України.

Попередній запис

КОЛУМБ ВСЕСВІТУ

Наступний запис

ІСТОРІЯ ЯК ЧАСТИНА ІДЕНТИЧНОСТІ