Новини

Президент затвердив Стратегію воєнної безпеки України

25 березня 2021 року Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 25 березня 2021 року «Про Стратегію воєнної безпеки України».

Стратегія є документом оборонного планування, мета якого – забезпечення реалізації державної політики у сфері оборони та визначення шляхів реалізації пріоритетів державної політики у воєнній сфері, сферах оборони та військового будівництва.

Стратегія визначає цілі, пріоритети та завдання реалізації державної політики у воєнній сфері, сфері оборони та військового будівництва, спрямовані на захист національних інтересів від воєнних загроз, надання відсічі та стримування збройної агресії проти України, запобігання або стримування противника від повномасштабного застосування воєнної сили проти України, припинення тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України, захист суверенітету й територіальної цілісності України насамперед шляхом здійснення міжнародно-правових, політико-дипломатичних, безпекових, гуманітарних та економічних заходів.

Реалізація Стратегії сприятиме інтеграції України у євроатлантичний безпековий простір і набуттю членства в НАТО. Документ передбачає активну участь у міжнародних операціях з підтримання миру й безпеки.

Положення Стратегії будуть покладені в основу відповідних програмних документів з питань оборони та розвитку сил оборони, озброєння та військової техніки, удосконалення систем мобілізації, територіальної оборони України та руху опору.

Детальніше з Указом Президента України можна ознайомитись за посиланням:
www.president.gov.ua/documents/1212021-37661

Попередній запис

Україна - НАТО. ХХІ століття

Наступний запис

НАЙСИЛЬНІШІ АРМСПОРТСМЕНИ УНІВЕРСИТЕТУ