НовиниНовини ЗРВНовини кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління ЗРК та системами зенітних ракетних військ

ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ МОЛОДІ У ХАРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Представниками кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ факультету зенітних ракетних військ проведені агітаційні заходи щодо професійної орієнтації молоді з учнями  навчальних закладів середньої освіти Харківського району.

Під час проведення приписки юнаків до призовної дільниці начальник навчально-лабораторного комплексу факультету зенітних ракетних військ капітан Микола КОВАЛЕНКО розповів про переваги проходження військової служби в Збройних Силах України, умови вступу до університету у 2020 році та особливе значення професії захисника для української державності.

Начальник кафедри полковник Ігор САЧУК  розкрив переваги навчання у ХНУПС у порівнянні з навчанням у цивільних закладах вищої освіти та особливості підготовки курсантів за різними спеціальностями підготовки.

Майбутні абітурієнти зацікавились можливістю одночасного безкоштовного отримання військової та цивільної освіти, а також стовідсоткового працевлаштування після закінчення Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Патріотизм і зацікавленість випускників шкіл у вступі до ХНУПС сьогодні – запорука територіальної цілісності та суверенітету держави у майбутньому!

Попередній запис

Чарівний світ творчості

Наступний запис

СВЯТО УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ НЕЗЛАМНОСТІ ТА БОРОТЬБИ!