Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Програмне забезпечення «УФД/Бібліотека»

Виховання інформаційної культури курсантів та студентів сьогодні особливо актуально, оскільки кожен фахівець повинен вміти самостійно орієнтуватись у величезному потоці інформації.

З цією метою бібліотека університету разом з центром імітаційного моделювання розпочала цикл уроків-навігації з ознайомлення з можливостями локальної мережі університету.

22 вересня курсанти 1 курсу факультету АСУ та НЗПА відвідали перший урок-навігацію, який проводився у читальному залі бібліотеки.

Перша частина уроку була присвячена ознайомленню з електронним каталогом «УФД/Бібліотека». Бібліотекар Марищук Неля Василівна розповіла читачам про правила користування і можливості самостійного пошуку інформації у електронному каталозі за різними критеріями та відповіла на чисельні запитання присутніх.

Надалі курсанти взяли участь у виконанні тестових завдань з пошуку інформації за допомогою як традиційних карткових каталогів так і електронного каталогу «УФД/Бібліотека» та мали можливість порівняти швидкість та повноту отримання необхідних результатів.

У другій частині уроку-навігації представник центру імітаційного моделювання майор Антонов Д.В. розповів курсантам про діяльність та основні завдання центру у навчанні курсантів університету сучасним і перспективним комп’ютерним технологіям – застосуванню систем імітаційного моделювання в навчальному процесі університету. З зацікавленістю курсанти прийняли участь у запропонованих комп’ютерних тестуваннях.

Бібліотека і надалі планує співпрацювати з центром імітаційного моделювання з метою впровадження сучасних інформаційних технологій у освітній процес університету.

Попередній запис

Відвідування музею Харківського авіаційного заводу першокурсниками льотного факультету

Наступний запис

Виступ збірної команди ХНУПС та ХІТВ НТУ ХПІ в футбольній лізі учасників АТО!