НовиниНовини ППО СВ

Проведення практики з ремонту та відновлення озброєння на базі арсеналу Міністерства Оборони

В травні 2020 року на базі одного з арсеналів Міністерства Оборони з курсантами інженерного напрямку навчання факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, було проведено монтажно – експлуатаційну практику. Під час занять курсанти третього курсу виконували обов’язки сержантського складу ремонтних підрозділів – начальників майстерень, майстрів ділянок ремонтних цехів та відділів зберігання техніки протиповітряної оборони Сухопутних військ. Курсанти четвертого курсу проходили практику на офіцерських посадах – інженерів цеху. Деякі обмеження на проведення занять наклали карантинні заходи, але це не зменшило напруженості занять та кінцевого результату.

Під керівництвом викладачів та військових спеціалістів, курсанти здійснювали роботи з поточного та середнього ремонту техніки і озброєння протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Майбутні офіцери приймали участь у прийомі техніки та озброєння, що надходить безпосередньо із зони проведення операції об’єднаних сил, та з військових частин, які відновлюють боєздатність на полігонах, вчилися оцінювати технічний стан та ступінь пошкодження бойових машин, працювати з технічною документацією.

В цехах та на майданчиках арсеналу, під керівництвом досвідчених фахівців – ремонтників, курсанти вивчали види робіт згідно технологічних карток на зразки озброєння протиповітряної оборони Сухопутних військ, як здійснюється розподіл робіт між структурними підрозділами, ремонтні можливості штатних підрозділів.

У складі технологічних потоків брали безпосередню участь у демонтажі вузлів та агрегатів базових шасі, їх ремонті та відновленні, монтажі та перевірці виконаних робіт.

При виконанні робіт з ремонту радіолокаційного озброєння курсанти отримали навички користування перевірочними та діагностичними стендами, спеціальними та стандартними вимірювальними приладами, інструментом, обладнанням. При виконанні робіт на стендах набули досвіду регулювання блоків та систем бойових машин різних модифікацій.

При виконанні робіт у складі відділів зберігання озброєння та військової техніки, курсанти набули навичок з обслуговування техніки, що знаходиться на зберіганні, отриманні, видачі, та документальним супроводженням її.

Під час здачі відремонтованої техніки відділу технічного контролю арсеналу та представникам військових частин, було високо оцінено професійний рівень підготовки курсантів, їх майстерність та набутий професіоналізм. Об’єктивну оцінку свого внеску до справи відновлення озброєння для сил операції об’єднаних сил, курсанти отримали і від командування арсеналу. Кращі військовослужбовці були нагороджені почесними грамотами.

Досвід, набутий під час проходження практичних занять, є якісним підґрунтям становлення  та розвитку майбутнього офіцера – фахівця протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Попередній запис

#ХНУПС_день_захисту_ дітей #День_ захисту_ дітей_ЗСУ_2020

Наступний запис

Славетний сокіл України