Новини

РОЗВИТОК ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ НАЦІЇ, ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО!

14 травня 2021 року в стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня науки.
Слід відмітити що протягом лише 2020 року університет виконав 57 науково-дослідних робіт, 264 оперативних завдань, проводив дослідження на 26 заходах оперативної та бойової підготовки військ (сил), залучався до участі у 9 випробуваннях зразків ОВТ.
Наукові видання вишу є єдині з числа наукових видань силових відомств України, які входять до ТОП 100 найбільш цитованих видань на українській мові за даними Top Publications Google Scholar (19, 92, 95 місце).
Саме в цей день з Днем науки науковий та науково-педагогічних склад університету поздоровили Головнокомандувач Збройних Сил України, Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України, керівники структурних підрозділів Генерального штабу, командири військових частин, науково-дослідних установ, керівництво вищих військових навчальних закладів та закладів вищої освіти, колеги з інших Європейських країн. Під час святкових заходів за значний особистий внесок у справу розвитку та всебічного забезпечення наукової і науково-технічної діяльності було відмічено заохоченнями Головнокомандувача Збройних Сил України, Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, начальника штабу – заступника командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, начальника Воєнно-наукового управління генерального штабу, начальника університету більше 80 наукових та науково-педагогічних працівників університету.
Також традиційно в цей святковий день були вручені дипломи докторів та кандидатів технічних наук п’ятьом науковцям університету:
– Начальнику науково-дослідної лабораторії наукового центру Повітряних Сил підполковнику Віталію МІСАЙЛОВУ – диплом доктора технічних наук;
– викладачу факультету автоматизованих систем управління
та наземного забезпечення польотів авіації підполковнику Олексію НЕСМІЯНУ – диплом кандидата технічних наук;
– старшому викладачу інженерно-авіаційного факультету підполковнику Євгену СПІРКІНУ – диплом кандидата технічних наук;
– начальнику науково-дослідного відділу наукового центру Повітряних Сил підполковнику Денису ЗАПАРІ – диплом кандидата технічних наук;
– старшому викладачу кафедри льотної експлуатації та бойового застосування вертольотів льотного факультету Сергію ПЧЕЛЬНИКОВУ – диплом кандидата технічних наук.
Святкові заходи продовжилися музичним привітанням всіх працівників науки творчими колективами університету.
Командування університету висловлює вдячність усьому науковому і науково-педагогічному складу університету за високий науковий рівень науково-дослідних робіт, досліджень на навчаннях та випробуваннях нових і модернізованих зразків озброєння та військової техніки. Ваша наполеглива та якісна творча праця дозволяє нашому університету утримувати провідне місце у системі вищих військових навчальних закладів та науково-дослідних установ Збройних Сил України.
Зі святом Вас, шановні колеги!
Попередній запис

НЕ РОЗСТАНУСЬ З СОВІСТЮ СВОЄЮ!

Наступний запис

НА БАЗІ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ ХНУПС, ПРОЙШЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ.