НовиниНовини ВКСС

ЩАСЛИВОЇ ВАМ СЛУЖБИ, ПАНОВЕ СЕРЖАНТИ!

У житті кожного військового є визначні моменти проходження служби. Одним із таких яскравих моментів є випуск. Понад 60 сьогоднішніх випускників Військового коледжу сержантського складу університету успішно підтвердили свої знання, а також досягли позитивних результатів навчання, й вже незабаром військові частини отримають гідне поповнення в їх обличчі. Символічно та відповідально, що цей випуск відбувається в рік, оголошений у Збройних Силах України роком – професійного сержанта, коли створення професійного сержантського корпусу є визначено пріоритетом розвитку сучасної української армії.

Під час привітальної промови начальник Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майор Олександр Турінський наголосив, що багаточисленний колектив командирів та викладачів заклали міцний фундамент знань та вклали частинку свого серця і душі в кожного із сьогоднішніх випускників, а головне сформували у них розуміння того, що справжній військовий, це людина, яка має – честь – це те, що мотивує її виконувати обов’язки Захисника своєї Батьківщини!

В свою чергу випускники подякували керівництву за безцінний досвід, який вони отримали у стінах коледжу та виразили переконання, що вони будуть гідними продовжувачами славетних ратних традицій провідного вишу Збройних Сил України.

Особливою подією під час урочистого ритуалу випуску, саме у день закоханих, відбулось освідчення – сюрприз у коханні та пропозиція руки і серця двох випускників. Святковий настрій підкріпився ще грошовим сертифікатом, врученим молодятам начальником університету генерал-майором Олександром Турінським.

Шановні випускники! Будьте відданими своїй країні, своїй справі та сержантському корпусу та завжди пам’ятайте, що ваш патріотизм, досвід, ваша мотивація до служби потрібні нашій Батьківщині, нашому війську задля наближення нашої перемоги!

Слава Збройним Силам України!

Попередній запис

Дебальцеве. Пам’ять загиблих та пам’ять живих

Наступний запис

В УНІВЕРСИТЕТІ ЗАВЕРШИЛАСЬ АТЕСТАЦІЯ КУРСАНТІВ ЧЕТВЕРТИХ КУРСІВ ЗА ПЕРШИМ БАКАЛАВРСЬКИМ РІВНЕМ ВИЩОЇ ОСВІТИ