НовиниНовини ППО СВ

ШЛЯХ ДО ФАХОВИХ ВИСОТ

Важливим елементом професіонального розвитку для курсантів другого курсу факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба стало відвідування практичного заняття «Ознайомлення з технологічними процесами виготовлення радіоелектронної апаратури військового призначення» на базі

Державного науково – виробничого об’єднання «Коммунар».

Програма заходу була дуже насиченою та пізнавальною. Курсанти мали змогу ознайомитися з історією підприємства, зразками радіоелектронної апаратури, що у різні часи була розроблена та випускалась підприємством, з перспективними напрямками роботи та розвитку і з особливостями сучасної роботи аерокосмічної галузі України.

У цехах та на ділянках виробництва курсанти на власні очі побачили як відбуваються технологічні процеси виготовлення радіоелектронної апаратури військового призначення. На ділянці вхідного контролю радіоелектронних компонентів ознайомилися з методиками контролю різних типів елементів та пристроїв, що закуповуються, та побачили,  як працюють унікальні стенди контролю параметрів напівпровідникових приладів, збірок та мікросхем.

Жвавий інтерес у молодих фахівців викликав процес створення блоку радіоелектронної апаратури від формування та лудіння окремих радіокомпонентів до його випробування в екстремальних температурних та механічних умовах.

Практичне заняття пройшло в доброзичливій, сприятливій та дружній атмосфері. Фахівці ДНВП «Комунар» ділилися своїм досвідом з усіх питань, охоче відповідали на запитання курсантів та пояснювали методики та технології роботи на всіх етапах виробничого процесу. Досвід, набутий під час проходження ознайомчих занять, є якісним підґрунтям становлення  та розвитку майбутнього офіцера – фахівця протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Попередній запис

Голодомор - біль душі і пам'ять серця

Наступний запис

Здобутки університету у конкурсі на кращий науковий реферат з воєнної історії України