НовиниНовини ЗРВ

Систематична робота, з професійної орієнтації молоді – запорука надійного майбутнього Повітряних Сил та ДЕРЖАВИ!

Наприкінці січня – початку лютого 2020 року у взаємодії з Департаментом освіти Харківської міської ради та Слобідським об’єднаним РВК представники факультету зенітних ракетних військ провели заходи професійної орієнтації молоді з учнями одинадцятих класів дев’ятнадцяти навчальних закладів середньої освіти.

Понад триста школярів з інтересом прослухали інформацію про порядок та особливості вступу до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у 2020 році. Також було доведено спеціальності та спеціалізації підготовки майбутніх офіцерів. Акцентовано увагу на тому, що університет забезпечує безкоштовне навчання з виплатою стипендії, проживання, трьох разове харчування, повний соціальний пакет.

Курсанти факультету під час діалогу з юнаками наголосили важливість та відповідальність професії, присвяченої захисту повітряного простору України, та відзначили, що університет надає можливість одночасного отримання якісної військової та цивільної освіти.

Під час брифінгу “запитання-відповідь” начальник кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ полковник Ігор Сачук відзначив, що практична спрямованість навчання курсантів факультету зенітних ракетних військ забезпечує готовність випускників університету до виконання обов’язків на первинних посадах у військах та здійснення захисту кордонів України у повітряному просторі.

Попередній запис

Проведено нагородження кращих підрозділів з фізичної підготовки та спортивно масової роботи в університеті за підсумками 2019 року

Наступний запис

Інноваційні технології у процесі опанування історичних знань