НовиниНовини ВКСС

СЛІДУЙ ЗА МНОЮ – РОБИ ЯК Я!

Днями у Військовому коледжі сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил відбулися урочисті заходи з нагоди присвоєння сержантських звань найстараннішим молодшим командирам першого курсу та складання ними кодексу сержанта Збройних Сил України: сержантський колектив поповнили близько десяти молодших командирів. Приємно відзначити, що на рівні з чоловіками є і три представниці прекрасної статі.

Вітаючи винуватців свята з визначною подією, головний старшина Військового коледжу старший прапорщик Олександр ДІДЕНКО наголосив, що сержант – це не просто лідер для солдат, зразок для підлеглих, опора для командира, а ще це внутрішня гідність, благородство душі, чистота совісті, бездоганність поведінки на службі та в побуті, і насамперед успішність в навчанні. Саме сержант, як ніхто інший, повинен знати особовий склад підрозділу та можливості й потреби кожного окремого свого підлеглого.

Після присвоєння військових звань “молодший сержант” та вручення погонів курсанти першокурсники склали Кодекс сержанта Збройних Сил України перед строєм сержантів старших курсів, гучно промовивши гасло: “СЛІДУЙ ЗА МНОЮ – РОБИ ЯК Я!”.

Попередній запис

Академічна доброчесність: фундаментальні цінності

Наступний запис

В УНІВЕРСИТЕТІ РОЗПОЧАТА АТЕСТАЦІЯ КУРСАНТІВ ЧЕТВЕРТИХ КУРСІВ ЗА ПЕРШИМ БАКАЛАВРСЬКИМ РІВНЕМ ВИЩОЇ ОСВІТИ