Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Смертельно небезпечна жінка

12 липня у читальному залі бібліотеки університету відбувся вечір-портрет «Смертельно небезпечна жінка», присвячений 100-річчю з Дня народження Людмили Михайлівни Павличенко. Україна дала світові чимало яскравих і цікавих особистостей. Наш народ зберігає пам’ять про багатьох видатних дочок своєї країни, які словом і ділом боролися за його свободу.

В історії Другої світової війни  виділяється своєю мужністю і героїзмом Людмила Павличенко,  яка прославилася як влучний снайпер з відмінною витримкою. Зараз у мирний час , складно зрозуміти , які сили могли спонукати жінку і матір, покликану бачити і оберігати життя, так холоднокровно і наполегливо віднімати її у інших.

Бібліотекарі читального залу університету у бесіді з читачами розповіли про нелегку, а під час і не по-жіночому складну долю Людмили Павличенко,  жінку-снайпера – найкращу в історії Другої світової війни воїна, яких одиниці.

Вечір супроводжувався показом аудіо-, відео-, фотоматеріалами. Відгуки, залишені читачами, свідчать про те, що тема історії життя жінок-воїнів завжди цікава та актуальна.

Попередній запис

Радіотехнічні війська. Досвід застосування у зоні проведення АТО

Наступний запис

107-а річниця з Дня народження Сергія Івановича Грицевця