НовиниНовини АСУ

Сьогодні школярі – завтра курсанти! Військовослужбоці ХНУПС відвідали навчальні заклади Харкова

З метою реалізації плану Програми національно-патріотичного виховання у Збройних Силах України, налагодження тісних зв’язків між освітніми закладами міста та проведення агітації щодо вступу в університет досвідчені викладачі університету та курсанти – випускники вишу, провели зустрічі майже з 200 школярами 10-11 класів гімназій та шкіл Холодногірського району міста.

Так за словами, викладача кафедри математичного та програмного забезпечення автоматизованих систем управління, факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації майора Олега Черток  та курсанта 453 навчальної групи старшого сержанта Івана Маланкевича зустрічі проходили в теплій невимушеній атмосфері, адже військовослужбовцям було чим поділитись, а школярі дуже зацікавились життям курсантів.

По закінченню проведення агітаційних заходів кожен учень отримав на згадку рекламний постер та незабутні емоції від перегляду відеороликів про наш навчальний заклад.

Деякі учні гімназій та загальноосвітніх шкіл виявили бажання пов’язати своє життя з службою в лавах Збройних Сил України та з радістю відгукнулись на пропозицію завітати до університету на День відкритих дверей.

Попередній запис

Льотний факультет - відкриває свої двері майбутнім абітурієнтам

Наступний запис

Участь наших курсантів у навчаннях «Чисте небо»