НовиниНовини освітньої діяльності

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

17-19 березня 2016 року, за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

На виставці представили свої досягнення: національні вищі навчальні заклади та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; вищі навчальні заклади післядипломної та неперервної освіти, обласні і міські управління (департаменти) освітою, загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти; професійно-технічні навчальні заклади та навчально-методичні центри; виробники і дистриб’ютори сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні порталів.

Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надала можливість обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці. А майбутні абітурієнти мали унікальну можливість ознайомитись з особливостями вступу до навчальних закладів, вибору майбутньої професії, бакалаврських і магістерських програм, підготовчих університетських курсів і дізнатися щодо специфіки здобуття освіти в Україні та за кордоном.

Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба традиційно є учасником подібних заходів. Представники університету розповідали про особливості вступу до університету у 2016 році які необхідні сертифікати ЗНО, на що потрібно звернути увагу при оформлені навчальної справи абітурієнта. Абітурієнти мали змогу поспілкуватись безпосередньо з курсантами які навчаються в університеті, дізнатись “з перших вуст” про навчання та курсантське життя яке воно є.

На виставці відбувся рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-Прі. Харківський університет Повітряних Сил ім. І.Кожедуба нагороджено в номінації “Лідер наукової та науково-технічної діяльності”.
В конкурсі з тематичної номінацій “Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти” університет нагородженням золотою медаллю.

За показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus – нам вручення Сертифікат «Якість наукових публікацій».

Вручено диплом “За презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір”.

Попередній запис

Наші футболісти найкращі!

Наступний запис

«Природа не вибачає помилок» - книжкова виставка