Новини

СПОРТИВНЕ СВЯТО У МІСТІ ВАСИЛЬКІВ

Після складання Військової присяги на вірність Українському народові військовослужбовцями строкової військової служби призову “ВЕСНА-2021” на базі 38 Об’єднаного навчального центру Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулося спортивне свято.

Відкриття свята було розпочато з виконання Державного Гімну гостей свята – канадської збірної команди, другим прозвучав Гімн України. Після чого капітани команд з гордістю підняли прапори своїх країн.

Змагання проходили  з футбольного турніру, в якому брали участь чотири команди:

  • команда “АВІАТОР” – збірна команда Об’єднаного навчального центру;
  • команда “UNITY”, що в перекладі означає “ЄДНІСТЬ” – це збірна команда представників Збройних Сил Канади з різних напрямів та родів військ, відправлених в Україну для підсилення оборонної спроможності в рамках Об’єднаної оперативно-тактичної групи Україна (Операція – ЮНІФАЄР);
  • команда “РЕКРУТ” – це молоді воїни призову “ВЕСНА-2021”;
  • команда “АВАНГАРД” – військовослужбовці батальйону забезпечення.

В запеклій, але дружній боротьбі за перемогу  учасники посіли такі місця:

І – місце  команда “АВІАТОР”;

ІІ – місце команда “UNITY”;

ІІІ –  місце команда “РЕКРУТ”;

ІV – місце команда “АВАНГАРД”.

 

Також у перерві між футбольною грою команди мали змогу позмагатися між собою з перетягування канату на розумну силу і витривалість, а особливо на командний дух, який  підтримував їх протягом всього дня. Переможцем стала команда молодого поповнення призову “ВЕСНА-2021”. Друге місце посіла команда студентів Національного авіаційного університету, які проходять у навчальному центрі загальновійськову підготовку.

Між змаганнями і після завершення гри свою творчість усім присутнім подарував військовий оркестр центру.

Свято закінчилось урочистим нагородженням спортсменів, які подарували всім присутнім шквал позитивних емоції та вражаючі моменти гри.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіху та нових перемог!

Попередній запис

Клятва на вірність Українському народові!

Наступний запис

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces