Новини

СВІТЛО ВИФЛЕЄМСЬКОГО ВОГНЮ МИРУ ЗАСЯЯЛО В УНІВЕРСИТЕТІ

Це дуже символічно отримати цей палаючий вогник добра та миру із рук дітей та молоді, адже вони – майбутнє України, яке ми захищаємо. Ми вдячні представникам скаутського руху за те, що завдяки їх благородній справі, яка базується на світлих засадах любові, патріотизму та служінні, Вифлеємський Вогонь Миру подорожує Україною, долає кордони та зігріває своїм теплом українських воїнів, даруючи надію на такий довгоочікуваний мир, – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майор Віталій ТЮРІН під час отримання вогню з рук пластунів.

Напередодні Різдва Христового, яке 25 грудня святкують християни західного й частина християн східного обрядів, командування, військовий капелан отець Сергій та військовослужбовці університету вперше долучилися до прекрасної різдвяної традиції: урочистої передачі Вифлеємського Вогню Миру представниками Відокремленого підрозділу Молодіжної організації «Національна скаутська організація України «Пласт» в Харківській області «Харківська округа» на чолі з Іриною ГОЛУБЄВОЮ.

В продовження вечора для гостей була організована екскурсія у двох унікальних музеях, які є прикрасою вишу – «Історія авіації та ППО України» та «Обереги музичної Харківщини». Екскурсії до музею справили на гостей незабутнє враження. Вони були дуже задоволені та залишили у «Книзі відгуків музею» слова вдячності організаторам заходу за приємні враження, гостинність та сприяння виховання молоді у дусі відданого служіння Українському народові та свідомого прагнення до оволодіння професією захисника Батьківщини.

Запалюйте Вогнем з Вифлеєму свічки на Святу вечерю і ви, бо ідея Вогню і його проста символіка не має меж і все залежить від нашого бажання подарувати трішки тепла і любові іншим, передати їм атмосферу щастя і відчуття наближення зимових свят!

Попередній запис

Тільки наполегливість приводить до мети

Наступний запис

МУЗЕЮ «ОБЕРЕГИ МУЗИЧНОЇ ХАРКІВЩИНИ» ПРИСВОЄНЕ ІМ’Я ЮРІЯ ЩЕРБІНІНА