Заходи бібліотекиЗаходи в університетіНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Технології майбутнього: основні напрямки розвитку

17.03.16р. у читальному залі бібліотеки університету відбувся інтелектуальний полігон думок «Технології майбутнього: основні напрямки розвитку» з питань розробки сучасних технологій, які зробили реальністю те, що раніше вважалося науковою фантастикою.

Семінар проводив доктор технічних наук, професор, полковник – Васюта Костянтин Станіславович. У доповіді була приділена окрема увага військовій справі. Технічний прогрес в історії розвитку бойової техніки призводить до повної зміни характеру війни. Так було з появою пороху, кулемету, атомної бомби, комп’ютерів. Сучасні війни із застосуванням безпілотних літальних апаратів вже стали реальністю, бойові дії за участю роботів – справа найближчого майбутнього.

Можливості сучасної військової техніки та перспективи розвитку були наглядно показані у відеоматеріалах, на слайдах та у періодичних виданнях і книгах на книжковій виставці.

Цікава інформація викликала багато запитань у курсантів та були висловлені побажання продовжити цикл семінарів у подальшому.

Попередній запис

Веселі проводи зими в нашому університеті

Наступний запис

Новітні технології для оперативного вишколу офіцерів Повітряних Сил