Новини

Тільки наполегливість приводить до мети

Сьогодні жінки активно реалізують себе в усіх, без винятку, сферах суспільної діяльності, зокрема і у сфері захисту нашої Вітчизни.

«Тільки наполегливість приводить до мети». Цим гаслом вже п’ятий  рік навчання в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба керується курсант 5 курсу факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації старший солдат Мар’яна Пінчук.

До вступу в наш університет, Мар’яна Пінчук навчалася в загальноосвітній школі села Шнирів,  Бродівського району, Львівської області.

За словами курсанта: «Прикладом у житті для мене є батько, тому я вирішила як і він стати військовослужбовцем, захисницею нашої Батьківщини. В першу чергу військовослужбовець – це людина, яка має честь. Не тільки гідність, а саме честь. Це те, що зобов’язує сумлінно виконувати свої службові обов’язки, зразково поводитися і гордо нести звання захисника своєї країни. 2014 рік став вирішальним поштовхом для вибору майбутньої професії – присвятити своє життя військовій службі рідній країні».

За час навчання в університеті Мар’яна зарекомендувала себе з позитивного боку, як дисциплінований військовослужбовець, яка завжди готова прийти на допомогу співслужбовцям.

За наполегливість, зразкову військову дисципліну та високі показники у навчанні неодноразово заохочувалася керівним складом факультету та університету.

Під час навчання в університеті старший солдат  Мар’яна Пінчук бере активну участь в багатьох олімпіадах. У 2020 році стала переможницею II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у секції «Інформаційні мережі зв’язку», який відбувався на базі Одеської національної академії зв’язку імені О.С. Попова.

Враховуючи всі надбання та нагороди, перемоги та заохочення старшого солдата Мар’яни Пінчук, начальником університету було прийнято рішення про подання її кандидатури на виплату їй академічної стипендії Кабінету Міністрів України. Відповідний наказ Міністерства оборони України №190КП було підписано Міністром оборони України 22.12.2021 року.

З прикладу Мар’яни, ми бачимо, що аби досягти своєї мети, головне знати заради чого ти це робиш та рухатися тільки вперед!

Попередній запис

ДНІ ІНФОРМАЦІЇ

Наступний запис

СВІТЛО ВИФЛЕЄМСЬКОГО ВОГНЮ МИРУ ЗАСЯЯЛО В УНІВЕРСИТЕТІ