НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Тиждень психології

Вже 4-й рік поспіль на кафедрі психології та педагогіки Всеукраїнський день психолога визначають проведенням «Тижня психології».

На протязі тижня на кафедрі проводились тренінги, майстер класи, турніри серед курсантів, які навчаються за спеціалізацією «Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях (за видами Збройних Сил)».

Розпочався тиждень проведенням Турніру «Про педагогіку та психологію просто», де курсанти мали змогу продемонструвати навички ораторської майстерності, публічного виступу та  аргументування. За результатами оцінювання суддів найбільш переконливою була команда 145 навчальної групи.

На кафедрі говорили про невербальну комунікацію та вимірювали особистісні кордони. В цьому заході брали участь кандидати психологічних наук з Харківського національного медичного університету  Марія Горецька та Андрій Рибалко.

Для того, щоб найбільш глибоко дізнатися про взаємовідносини керівників та підлеглих, курсантам було запропоновано взяти участь у рольовій грі «Керівник та підлеглий». Курсанти продемонстрували не тільки акторску майстерність, а й показали, як можна справлятися зі стресовими ситуаціями, як мотивувати в повсякденній діяльності.

Не обійшли уваги і методи арт-терапії. Курсантам було запропоновано намалювати свою групу та вказати на традиції, переваги та недоліки згуртованих колективів, що дозволило більш досконало дізнатися про внутрішній стан груп в цілому.

Кульмінацією став виїзний захід, де курсанти були не тільки учасниками, а й організаторами. Курсанти 155 навчальної групи Артем Михайлов та Юлія Легецька виступили в ролі тренерів та поділилися досвідом запобігання та боротьби зі стресом.

Цікавим завершенням Тижня психології було проходження квесту, розробленого курсантом 145 групи Сергієм Блащуком.

Підбивши підсумки цього тижня, з нетерпінням чекаємо  наступного-ювілейного!

Попередній запис

З 26 по 28 квітня 2021р. в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба працюють експертні групи Національної агенції забезпечення якості вищої освіти з питань акредитації освітніх програм зі спеціальності 253 “Військове управління”: “Навігація та бойове застосування літальних апаратів”, “Бойове управління польотами авіації”, “Льотна експлуатація та бойове застосування літаків”, “ Льотна експлуатація та бойове застосування вертольотів”.

Наступний запис

Вітаємо із захистом дисертацій!