НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

ТИЖДЕНЬ СОЦІОЛОГІЇ В УНІВЕРСИТЕТІ!

Кафедрою психології та педагогіки було проведено тиждень соціології за темою: “Соціальна справедливість XXI століття”, присвячений Дню всесвітньої соціальної справедливості. Метою тижня соціології була популяризація соціологічних знань, та формування навичок аналізу реалій сучасного суспільства.

Протягом усього тижня курсанти активно брали участь у запланованих заходах, а саме у соціально-екологічній грі “Земельний аукціон”, соціологічній вікторині “Українське суспільство: відомі та маловідомі сторінки”, конкурсі “Модель суспільства соціальної справедливості”. Учасниками міжнародного проекту “Peer-to-peer” був проведений “Квест від InChoise”. Курсанти 145 навчальної групи провели соціологічне дослідження “У пошуках соціальної справедливості” серед науково-педагогічних працівників та курсантів університету з метою виявлення сутності та рівня соціальної справедливості в Україні.

На закритті тижня соціології були підведені підсумки проведених заходів і конкурсів. Визначені переможці та найактивніші учасники заохочені грамотами, дипломами та подарунками, але усі без винятку отримали чудовий настрій, позитивні емоції, нові знання і вміння!

Попередній запис

Наукова робота – шлях до підвищення рівня знань з гуманітарних і суспільних дисциплін та уміння застосовувати їх на практиці

Наступний запис

ВІДКРИТТЯ НАУКОВОГО ГУРТКА «Legal HUB»