НовиниФакультет ППО СВ

ТРАДИЦІЙНО ДО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ШТАБУ ТА ІНСТРУКТОРИ ТРЕНУВАЛЬНОЇ МІСІЇ “ORBITAL” .

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба на факультеті протиповітряної оборони Сухопутних військ в період з 15 по 30 листопада 2021 року, прoхoдить двостороння зустріч між представниками університету та Британською тренувальною місією «ORBITAL».
 Метою візиту іноземної делегації є проведення навчального курсу та підготовка військовослужбовців підрозділів протиповітряної оборони Сухопутних військ у відповідності до сучасних стандартів НАТО.
На курсах висвітлюються головні теми: кар’єрний та освітній шлях спеціалістів ППО СВ Великобританії, основні навички з ППО СВ, робота штабу ППО СВ, інтеграція НАТО та планування у складі об’єднаних родів військ.
 Представники штабу та інструктори тренувальної місії “ORBITAL” зазначили, що їхнє головне завдання, – це навчити військoвoслужбoвців Збройних Сил України діяти за системою підготовки Збройних Сил Великої Британії. Адже інструктори британської армії мають великий досвід в управлінні підрозділами протиповітряної оборони та міжнародних військових операціях.
Такoж під час курсів проводиться детальний аналіз зі штабних процедур та відбувається планування протиповітряної оборони так, як це організовано в країнах НАТО.
 Зокрема, в ході зустрічі між командуванням університету та Британською тренувальною місією «ORBITAL» були обговорені та погоджені подальші спільні кроки, щодо двостороннього співробітництва між країнами.
Попередній запис

ВІДКРИТТЯ ХІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Наступний запис

КОЖЕДУБІВЦІ ЗАЙНЯЛИ 2 КОМАНДНЕ МІСЦЕ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА.