Театральний гурток «Милі люди»

Ідея створення театру в нашому університеті виникла на початку 2014-2015 навчального року на зібраннях літературно-художнього гуртка кафедри філософії. Ініціативні та творчі гуртківці, які допоки декламували власні твори на засіданнях, радо підтримали ідею своїх керівників щодо організації власного спектаклю. Не змусила довго чекати себе і пропозиція щодо вистави: одностайно підтримали вибір п’єси відомого українського драматурга Миколи Куліша «Мина Мазайло».

Керівники гуртка – філологи кафедри філософії, які вбачають своїм завданням популяризацію вітчизняного драматургічного мистецтва, прищеплення любові та поваги до рідного слова.

Це викладачі української мови:

  • Чернишова Таїсія Олексіївна;
  • Кудрявцева Наталія Анатоліївна;
  • Мироненко Алла Олексіївна;
  • Рубльова Раїса Іванівна.

Акторський колектив, на жаль, не є сталим: з різних причин, здебільшого пов’язаних із нестачею вільного часу, курсанти залишають гурток, але щороку в нього вливаються нові творчі сили.

Прем’єра першої вистави театрального гуртка відбулась напередодні Міжнародного дня театру, який святкують у світі 27 березня. Відтоді склалась традиція прем’єрних показів наприкінці березня.

Вистава «Мина Мазайло», 2015 рік

Театральний гурток «Милі люди»

Вистава «За двома зайцями», 2016 рік

Вистава «За двома зайцями»

Вистава «Ревізор», 2017 рік

Вистава «Ревізор»

Останні новини творчої діяльності університету