НовиниНовини ППО СВ

Участь у зборах з командирами підрозділів сухопутних військ

Офіцери факультету і його випускники на полігоні “ШИРОКИЙ ЛАН” прослухали лекції начальників родів військ Сухопутних військ, представників ГШ ЗС України, представників оперативних командувань на тему: “Способи та порядок застосування підрозділів до виконання визначених завдань в зоні АТО” та виступи командирів рот (батарей) – учасників АТО на тему: “Досвід застосування підпорядкованого підрозділу в зоні АТО.”

Після цього були проведені практичні заняття з особливостей роботи командира батареї під час ведення активних форм оборонного бою. На нічних заняттях учасникам зборів було продемонстровано практичне виконання артилерійським підрозділом світлового забезпечення (засліплення командно-спостережних пунктів, електронно-оптичних приладів та вогневих засобів противника; періодичне освітлення місцевості з виконанням вогневого завдання, створення світлових орієнтирів).

По закінченню практичних занять, під керівництвом начальника військ протиповітряної оборони Командування Сухопутних військ полковника Кісільова С.С. був проведений круглий стол, на якому командири підрозділів висловили побажання щодо удосконалення системи забезпечення та застосування підрозділів ППО Сухопутних військ, та сформували перелік проблемних питань на підведення підсумків з командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України.

Проведений захід дозволив налагодити безпосередній контакт з командирами підрозділів ППО СВ, ширше впроваджувати у навчальний процес досвіду військ, набутого в АТО.

Попередній запис

Життя віддане небу

Наступний запис

Тактико-спеціальні заняття випускних курсів університету