Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

УКРАЇНА. ПОСТУП СВОБОДИ

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року. З цієї нагоди 18 листопада 2021 року у читальному залі бібліотеки університету була проведена історична година «Україна. Поступ свободи».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, Україна вшановує патріотизм й мужність співвітчизників, які постали на захист демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави. Усіх тих, хто продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!

Під час заходу бібліотекарі нагадали про історію встановлення Дня Гідності та Свободи, разом з курсантами розкрили значення понять гідність, свобода, патріотизм та почуття особистої відповідальності за долю держави.

Презентація та бібліографічний огляд книжкової виставки, що демонструвалися на вечорі, більш детально розкрили події, які відбувалися протягом різних часів та епох на шляху розбудови демократичної, незалежної та сильної України.

Хвилиною мовчання учасники вечора вшанували світлу пам’ять Героїв, віддаючи шану всім тим, хто ціною власного життя виборював справедливість та незалежність своєї Держави.

Жити гідно та обирати своє майбутнє – невід’ємне право кожного громадянина. Ми завжди будемо пам’ятати про тих, хто відстоював нашу свободу та гідність – цінності, на яких слід виховувати майбутнє покоління українців.

Попередній запис

ПОШИРЕННЯ ЗНАНЬ ПРО МІЖНАРОДНЕ ГУМАНІТАРНЕ ПРАВО

Наступний запис

ФОТОРЕПОРТАЖ: З ЦЕРЕМОНІЇ ВИПУСКУ ЛЕЙТЕНАНТІВ ЛЬОТНОГО ФАКУЛЬТЕТУ - 19 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ