Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Усний журнал – «Харківському університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – 85 років»

«Харківському університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – 85 років»!… Під такою назвою в читальному залі бібліотеки університету 06 листопада 2015 року пройшов усний журнал. Він став заключним в череді заходів, які бібліотека університету проводила до 85-річчя з дня заснування нашого навчального закладу. Журнал складався з 4 сторінок, а саме:

  1. ХУПС – продовжувач славних традицій 2 військових академій та 9 вищих військових училищ;
  2. Кожедуб Іван Микитович – його ім’я носить наш університет;
  3. Випускники університету – Герої України;
  4. Назустріч мрії.

Проводили усний журнал бібліотекарі Арасланова Валентина Іванівна та Марищук Неля Василівна. Найбільший відгук у присутніх викликала розповідь про шістьох випускників, які одержали звання Герой України в різні періоди існування ХУПС. Це випускники: Каденюк Леонід Костянтинович, Галуненко Олександр Васильович, Жданов Олександр Андрійович, Савченко Надія Вікторівна, Могилко Костянтин Вікторович, Майборода Дмитро Олександрович, якими гордиться наш університет.

Льотчикам Майбороді Д. та Могилко К., які одержали Героя України посмертно, була присв’ячена хвилина мовчання та вірші Марії Томашевської.

Наприкінці вечора бібліотекарі побажали курсантам успіхів в навчанні, невичерпної енергії для здійснення їхньої мрії стати професійними військовими та виразили надію, що роки, проведені в стінах нашого закладу на все життя залишаться в пам’яті добрими спогадами, а їх імена будуть викарбувані золотими літерами на літописних сторінках університету.

Попередній запис

Інформаційна година: «Факультет зенітних ракетних військ: сторінки історії»

Наступний запис

Візит представників Збройних Сил Республіки Польща до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з нагоди 85-ї річниці з Дня створення навчального закладу