НовиниНовини МВС

Успішне закінчення Коледжу Королівських Військово Повітряних Сил “Кранвел” Збройних Сил Великої Британії курсантами університету

16 липня 2020 року, відбувся урочистий випуск в Коледжі Королівських Військово Повітряних Сил “Кранвел” Збройних Сил Великої Британії 152 випускників, серед яких 2 курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, сержант Владислав Сай та старший солдат Антон Фльора.

За час навчання (7 місяців) курсанти успішно опанували базовий курс офіцерської підготовки, який складається з трьох навчальних блоків. Перший блок “Військова фаза”, на якому щойно зараховані кадети вивчають базові військові дисципліни: перша медична допомога, орієнтування на місцевості, РХБ захист та інше. Далі, успішно закінчивши перший блок, розпочинається другий: “Академічна фаза”, протягом якого проходять одну з основних тем: “Історія війн Збройних Сил Великої Британії”. Підтвердження засвоєння пройденого матеріалу, та як результат перехід на наступний етап навчання – є написання та захист есе, кожним кадетом. На останньому, третьому етапі кадети ознайомлюються з новітніми технологіями Військово Повітряних Сил Збройних Сил Великої Британії та складають іспит з фізичної підготовки.

За результатами навчання сержант Владислав Сай був відмічений як кращий міжнародний кадет курсу, та нагороджений почесним кубком коледжу.

На церемонії випуску був присутній представник Королівської сім’ї Принц Чарльз, який звернув увагу на українських курсантів, відмітив їх відмінну військову підготовку та володіння англійською мовою та побажав доброї та легкої служби на Батьківщині.

Успішне закінчення Коледжу Королівських Військово Повітряних Сил “Кранвел”

Вітаємо та пишаємося нашими курсантами, які в майбутньому, як офіцери, зможуть втілювати отриманий досвід та знання не тільки на власних посадах, а й в цілому в Збройних Силах України.

 

Попередній запис

…ЗДАЄТЬСЯ, ВСЯ КРАЇНА НА КОЛІНАХ ПЕРЕД ГЕРОЯМИ, ЩО ІДУТЬ В ПОЗА-СВІТИ…

Наступний запис

Навчальна практика курсантів через активне дозвілля