НовиниРезультати змагань

В ОЧАХ ФУТБОЛІСТІВ БОРОТЬБА – В ДУМКАХ ТІЛЬКИ ПЕРЕМОГА!

Авіатори Повітряних Сил Збройних Сил України – друзі у житті та спортивні суперники на майданчику зійшлися на паркеті спортивного комплексу університету у ЧЕМПІОНАТІ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ з ФУТЗАЛУ. Проаналізувавши ігри у попередніх чемпіонатах, тренери як слід налаштували команди, серед яких чотири збірних – представники Повітряних Командувань Збройних Сил України, офіцери та курсанти нашого вишу.

Приємно відзначити, що з кожним роком рівень майстерності команд зростає, і це не дивно, бо влітку лави війська поповнилися футзальними вихованцями – випускниками Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які безсумнівно додали міцності своїм збірним.

І вже зараз можна з впевненістю сказати, що високі очікування були небезпідставними. Незважаючи на дружню атмосферу, протягом всього чемпіонату точилась запекла боротьба, інтрига була присутня до останнього туру, в якому за звання абсолютного чемпіона зійшлись команди з однаковою кількістю очок. Спортсмени нашого вишу впевнено перемогли беззаперечно сильне Повітряне Командування «Центр». Команда ПВК «Захід» прогнозовано перемогла команду ПВК «Південь», а спортсмени Повітряного Командування «Схід» завдали поразки офіцерам університету, тим самим поставивши жирну крапку у розміщенні підсумкових місць у турнірній таблиці.

Так, за підсумками чемпіонату призові місця розподілилися наступним чином:
Абсолютним чемпіоном Повітряних Сил стала команда ХНУПС.

І МІСЦЕ – команда Повітряного командування «Схід»;
ІІ МІСЦЕ – команда Повітряного командування «Центр»;
ІІІ МІСЦЕ – команда Повітряного командування «Захід»;
ІV МІСЦЕ – команда Повітряного командування «Південь».

Щирі вітання учасникам чемпіонату висловив начальник служби фізичної підготовки та спорту, управління бойової підготовки Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Володимир БІЛУХА. Вручаючи кубки, медалі переможцям чемпіонату та пам’ятні статуетки кращим гравцям, він виразив переконання, що збірна команди Повітряних Сил Збройних Сил України гідно виступить у чемпіонаті серед видів та окремих родів вже 23 лютого 2021 року на базі нашого вишу. Тож, тримаємо кулачки за наших!

Попередній запис

В стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулася урочиста церемонія випуску близько 60 сержантів – вихованців Військового коледжу сержантського складу, які успішно завершили навчання здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» та отримали звання молодший сержант. Серед випускників 2 сержантів отримали дипломи з відзнакою.

Наступний запис

НАШІ БОГАТИРІ НАЙКРАЩІ!