Льотний факультетНовини

В УНІВЕРСИТЕТІ РОЗПОЧАЛАСЯ ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ЛЬОТНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

З 13 жовтня 2021 року в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочато атестацію випускників льотного факультету, які навчаються за ступенем вищої освіти “магістр”.

Напередодні екзаменаційною комісією було проведено організаційне засідання, на якому були доведені накази з організації, призначення екзаменаційної комісії та визначення завдання щодо об’єктивного оцінювання стану підготовки військових фахівців.

Всього до атестації за ступенем вищої освіти “магістр” допущено більше 100 випускників льотного факультету, 1 з яких є кандидатом на отримання золотої медалі та диплому з відзнакою, ще 7 – кандидатами на отримання диплому з відзнакою.

До початку атестації курсанти проходили льотну практику та військове стажування на бойових літаках МіГ-29, Су-25, Су-27 та вертольотах Мі-8, Мі-24 на аеродромах Повітряних Сил та Армійської авіації Сухопутних Військ Збройних Сил України. По закінченні програм підготовки всім випускникам за спеціалізацією “Льотна експлуатація та бойове застосування літаків” присвоєно класну кваліфікацію «льотчик 3 класу».

Бажаємо успіхів у подальшому складанні іспитів та захисті атестаційних робіт.

 

Попередній запис

COLUMBUS DAY

Наступний запис

ДО КОЖЕДУБІВЦІВ ЗАВІТАЛИ ШКОЛЯРІ…