Новини

ВЕЛИКДЕНЬ ЄДНАЄ ВІРОЮ В ТОРЖЕСТВО ДОБРА І СПРАВЕДЛИВОСТІ

«Христос Воскрес! Воістину Воскрес!», – великоднє привітання, в якому звучить і світла радість, і тепло, і надія на мир та злагоду, – на всі голоси розійшлося у просторі  Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Цьогорічний Великдень особливий, тому що його приходиться  святкувати відповідно з карантинними заходами, які впроваджені державою, у зв’язку з небезпекою зараження коронавірусною інфекцією. Командування університету поставилось з надзвичайною відповідальністю та застосуванням максимальних засобів безпеки до організації та проведення свята, з єдиним бажанням, щоб військовослужбовці, незважаючи на вимушені обмеження, мали змогу почути Слово Боже та слова підтримки від представників духовенства.

В святковий день Воскресіння Христового в університеті відбулося богослужіння та освячення традиційних продуктів для Великоднього столу. Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан  привітав особовий склад з Великодніми святами, побажав великої сили та моральної стійкості у служінні українському народові та спільно з військовослужбовцями помолився за мир й спокій в Україні.

За давньою традицією у Великодні дні також прийнято здійснювати справи милосердя та благодійності. Тому курсанти інженерно-авіаційного факультету університету з пасхальними гостинцями завітали до мешканців гуртожитку для людей з обмеженими  можливостями, які потребують співчуття та підтримки.

Церковний передзвін, а з ним добро і благословення для кожного, наповнив всі підрозділу вишу. І хай в цьому році він лунав із телевізору, курсанти все одно мали змогу відчути святкову атмосферу Величного Великодня!

Із прийдешнім святом!

Попередній запис

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!

Наступний запис

Льотна практика на Мі-2 МСБ вертольотчиків