БібліотекаЗаходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

VETERANS DAY

 11 листопада кафедра іноземних мов факультету післядипломної освіти та бібліотека університету знову поєднали свої зусилля у залученні курсантів до вивчення культури та традицій англійської мови. Курсанти 3 курсів факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ та факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони зібралися у гостинному залі бібліотеки, щоб обмінятися інформацією про святкування дня Ветеранів у таких країнах як США, Великобританія, Австралія, Франція та Канада. Свято присвячено ветеранам усіх війн, а також миротворцям, що залучалися до участі у міжнародних конфліктах.
Курсантами під керівництвом викладачів і за технічної підтримки бібліотеки університету були підготовлені презентації про це свято, а також про цікаві факти з ним пов’язані. Так, курсанти дізналися, що таке Pow Wow та переглянули відео про церемонію покладання квітів на могилу невідомого солдата на Арлінгтонському кладовищі у Вашингтоні, зроблене викладачем кафедри іноземних мов під час навчання у США.
Крім того, курсантами були проведені паралелі з нашими традиціями вшанування ветеранів, тому частина презентації була присвячена конфлікту на Донбасі, а також ветеранам інших війн, що є членами родин наших курсантів.
Як завжди, основною метою таких заходів є залучення курсантів до спілкування англійською мовою поза аудиторією, розширення словникового запасу та розвинення ораторських навичок.
Отож, до нових зустрічей!
Попередній запис

“МОВА РОСТЕ ЕЛЕМЕНТАРНО РАЗОМ З ДУШЕЮ НАРОДУ”.

Наступний запис

ВІДКРИТТЯ ХІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА