НовиниНовини ЗРВ

Від основ теоретичних знань до ефективного застосування озброєння зенітних ракетних військ

15 та 19 листопада 2019 року під час вивчення навчальної дисципліни “Набуття досвіду з технології виробництва зразків ОВТ за фахом” курсанти першого курсу факультету зенітних ракетних військ здійснили візит до Публічного акціонерного товариства “Хартрон”.

Під час візиту курсанти мали змогу ознайомитися з традиційними і перспективними технологіями розробки та виробництва інформаційних та управляючих систем різного призначення, дізналися про методи підвищення їх точності та надійності. Фахівці підприємства розповіли про перспективи заміни аналогових систем цифровими та вказали на важливість наполегливого оволодіння знаннями для формування майбутніх фахівців з телекомунікацій та радіотехніки.

Як зазначив начальник кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ полковник Ігор Сачук, під час заняття курсанти усвідомили принципове значення математики, фізики та теорії автоматичного керування, які вивчаються курсантами на молодших курсах, для організації управління складними технічними об’єктами та ефективного виконання бойових завдань із застосування зенітного ракетного озброєння.

Попередній запис

Життя присвячене радіолокації

Наступний запис

Скорботна свічка пам’яті святої