НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

ВІД ПЕРЕМОГИ У КОНКУРСІ ДО ПЕРЕМОГИ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ ВІЙНІ!

23 лютого відбулася фінальна конференція в межах проекту Peer-to-peer (P2P). Це  проект, реалізація якого ініційована організацією EdVenture Partners та підтримана Управлінням стратегічними комунікаціями Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України.

Мета проекту – привернути увагу до проблеми розповсюдження дезінформації та пропаганди Російської Федерації проти України та реагувати на виклик російської гібридної війни, створивши спільноту соціально відповідальних громадян, які готові протидіяти інформаційній агресії.

Проект тривав майже пів року. В ньому взяли участь курсанти з 10-ти вищих військових навчальних закладів України.

Кожна команда представила своє бачення того, як протидіяти інформаційній агресії, запобігти розповсюдженню фейкової інформації, підвищити медійну культуру та грамотність, навчитися критично осмислювати та усвідомлювати сучасний інформаційний  контент.

За результатами суддівства перше місце у конкурсі здобула команда InChoice, яка представляла Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба! Нагадаємо, що до складу команди, куратором якої є старший викладач кафедри психології та педагогіки Кристина Яндола,  увійшли: старший сержант Артем Михайлов, молодший сержант Євгеній  Яковишин,  солдати Данило Путінцев, Дар’я Колісник, Вікторія Проценко.

Креативність, наполегливість, відповідальність та кропітка робота дозволили команді InChoice створити проект, що спонукає до критичного мислення. “Час обирати!” Саме на це наголошує команда, закликаючи думати, аналізувати, критично усвідомлювати інформацію та робити  відповідальний вибір.

До речі, команда вирішила продовжити реалізацію проекту й поза конкурсом. Тож, привітаємо переможців з першим місцем та будемо чекати розвитку проекту, нових ідей, подій та результатів.

Попередній запис

Стояла я і слухала весну

Наступний запис

Крим - це Україна