Новини

Відеоконференція командування університету з експертами DEEP на чолі з директором Програми Маріушом Солісом

20 травня 2021 року, відбулась щорічна оцінювальна робоча зустріч в режимі відеоконференції, командування Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з експертами DEEP на чолі з директором Програми Маріушом Солісом.

Метою проведення заходу є підведення підсумків реалізації Програми DEEP в університеті за 2020 рік та визначення пріоритетних напрямків співпраці в галузі навчального та наукового процесу.

Заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Костянтин Васюта виступив для експертів Програми DEEP з презентацією-доповіддю, в якій висвітлив основні досягнення університету за минулий рік. Основною темою доповіді була трансформація освітніх програм університету до стандартів НАТО та впровадження курсів професійної військової освіти L1-L2. Також було представлено основні досягнення університету в рамках впровадження дистанційного навчання в освітній процес, підвищення якості підготовки курсантів англійської мови, заходи підвищення рівня майстерності викладацького складу та робота університету з іншими програмами держав-членів НАТО.

Директор Програми Маріуш Соліс, у свою чергу, відзначив високий рівень підготовки курсантів англійської мови, що було доведено кількістю отриманих, курсантами-випускниками, сертифікатів з рівнем володіння англійської мови СМР-1, СМР-2, за минулі роки, підкреслив значимість проведення викладачами університету семінарів з підвищення педмайстерності для інших військових вузів, та запевнив в подальшій підтримці університету з боку Програми DEEP.

Університет, в черговий раз, доводить свій високий рівень на міжнародній арені та готовність до адаптування в різних умовах проведення освітнього процесу викликаних карантинними обмеженнями COVID-19, що відзначається та оцінюється високими показниками, не тільки внутрішньо-державними рейтингами, а також представниками програм НАТО.

 

Попередній запис

БОРЦІ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ

Наступний запис

БОГАТИРСЬКИЙ УСПІХ!