НовиниНовини факультета підготовки офіцерів запасу

Відвідування музею університету студентами факультету підготовки офіцерів запасу

12 січня 2017 року для студентів факультету підготовки офіцерів запасу за контрактом була організована та проведена екскурсія до музею Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, під час якої студенти ознайомилися з історією створення та розвитку університету і його досягненнями.

Велике враження на студентів справило те, що за роки війни І.М.Кожедуб, ім’я якого носить університет, здійснив 330 вильотів, провів 120 повітряних боїв і особисто збив 62 ворожих літаки. За співвідношенням повітряних боїв і збитих у них літаків ворога він був визнаний найефективнішим льотчиком Другої світової війни. Крім того, студенти зацікавилися внеском ХНУПС в освоєння космічного простору. В стінах університету оволодівали азами льотної справи й отримали путівку в небо 27 льотчиків-космонавтів.

Окремо була доведена інформація про 33 випускників та військовослужбовців університету, які героїчно виконували бойові завдання в зоні антитерористичної операції та нагороджені державними нагородами.

Наприкінці відвідування музею студенти залишили пам’ятний запис у книзі відвідувачів, де висловили подяку за екскурсію.

Попередній запис

Початок занять студентів з інших міст методом збору на факультеті підготовки офіцерів запасу

Наступний запис

Досвід АТО в освітній процес кафедри психології та педагогіки