Індивідуальні новиниІндивідуальні новини АСУ та НЗПАІндивідуальні новини кафедри радіоелектронних систем пунктів управління Повітряних Сил

Військове стажування – завершальний етап підготовки майбутнього офіцера – зв’язківця

Під час проходження військового стажування майбутні офіцери під керівництвом посадових осіб підрозділів зв’язку та викладачів факультету закріплюють теоретичні знання, вміння та практичні навички у виконанні функціональних обов’язків за відповідними посадами. Таки заходи за майбутньою спеціальністю відпрацьовуються під час повсякденної діяльності та бойового застосування засобів техніки зв’язку з урахуванням досвіду проведення ООС, при проведенні технічного обслуговування сучасних зразків озброєння Повітряних Сил.

За відгуками безпосередніх керівників стажування від підрозділів − при цьому відпрацьовуються питання підготовки техніки зв’язку до забезпечення польотів та підтримування її у постійний бойовій готовності. Курсанти – випускники приймають участь у проведенні заходів попередньої (передпольотної) і післяпольотної підготовки техніки зв’язку та засобів РТЗ, перевірці готовності особового складу чергових змін та засобів РТЗ до забезпечення польотів. Крім того, кожен випускник, у якості командира підрозділу, ознайомлюється з повсякденною діяльністю підрозділів та набуває практичний досвід в підготовці та проведенні занять з загальновійськових дисциплін з військовослужбовцями строкової та військової служби за контрактом.

Програма стажування, не зважаючи  на карантинні обмеження, пов’язанні з розповсюдженням COVID-19, буде виконана у повному обсязі.

Попередній запис

Мужність і відвага крізь покоління

Наступний запис

#ХНУПС_день_захисту_ дітей #День_ захисту_ дітей_ЗСУ_2020