НовиниНовини освітньої діяльності

Викладачі кафедри психології та педагогіки університету передають досвід антитерористичної операції практичним психологам Державної служби з надзвичайних ситуацій

Фахівці кафедри психології та педагогіки нашого університету провели зустріч з практичними психологами Державної служби з надзвичайних ситуацій на базі Національного університету цивільного захисту України.
В ході зустрічі було презентовано напрацювання кафедри за досвідом антитерористичної операції. Начальником кафедри кандидатом психологічних наук, доцентом полковником Широбоковим Ю.М. проведено тренінг для відпрацювання вмінь та навичок ефективної поведінки в екстремальних умовах за темою «Робота психолога в зоні антитерористичної операції». Викладачем кафедри кандидатом юридичних наук майором Бабичем А.А. проведено консультації з юридичних питань роботи психолога в зоні антитерористичної операції, за власним досвідом роботи юристом групи психологічного забезпечення діяльності військ в ході її проведення.
По завершенню заходу всі присутні відмітили високий рівень підготовки фахівців кафедри психології та педагогіки нашого навчального закладу щодо виконання завдань психологічного та соціально-правового забезпечення бойової діяльності військовослужбовців в ході антитерористичної операції.

Попередній запис

Наші виборюють подвійну перемогу на змаганнях Відкритого кубку Повітряних Сил Збройних Сил України з міні футболу

Наступний запис

В університеті пройшли змагання на кубок університету з гирьового спорту присвячені 85-й річниці університету