Новини

Використання системи імітаційного моделювання Follow Me в навчальному процесі університету

На базі центру імітаційного моделювання вперше було проведено практичне заняття з навчальної дисципліни “Основи військового управління (у т.ч. штабні процедури НАТО)” із використанням системи імітаційного моделювання закордонного виробництва Follow Me. Заняття проводилось з курсантами молодших курсів університету.

Метою заняття було проведення аналізу варіантів рішення на оборонний бій командиром тактичної ланки. В ході проведення заняття на основі системи імітаційного моделювання Follow Me було розіграно три імовірних сценаріїв розвитку подій. Під час розіграшу було виявлено недоліки в розробленому по робочій карті варіанті рішення. Використовуючи можливості системи імітаційного моделювання Follow Me, а саме можливість динамічної імітації загальновійськового бою, було розіграно декілька варіантів. На основі результатів розіграшу було виконано корегування раніше розробленого варіанту рішення на оборонний бій.

В ході виконання практичних дій курсантами, активну участь у навчанні користуванню системою імітаційного моделювання Follow Me, приймав інженерний склад відділення підготовки та забезпечення комп’ютерних навчань (тренувань) центру імітаційного моделювання.

Підводячи підсумки заняття, старший викладач кафедри тактики та загальновійськових дисциплін зосередив увагу на перспективах застосування сучасних інформаційних технологій і засобів імітаційного моделювання для забезпечення прийняття раціонального рішення командиром тактичної ланки.

Попередній запис

Зачаровані мистецтвом

Наступний запис

Військовій освіті – академічну доброчесність