Льотний факультетНовини

ВИПУСКНИКИ ЛЬОТНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗНАЧНО ПІДСИЛЯТЬ КОНТРОЛЬ ЗА ПОВІТРЯНИМИ КОРДОНАМИ УКРАЇНИ!

Сьогодні, 19 листопада 2021 року настав урочистий та хвилюючий момент для командування і особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – відбувся випуск молодих лейтенантів льотного факультету.
Урочистий захід пройшов на плацу льотного факультету, майже 25 випускників, які успішно завершили навчання в університеті, здобули освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр”.
Серед них 2 лейтенанти отримали диплом з відзнакою. 5 – є продовжувачами військової династії, 2 – мають бойовий досвід в ході проведення ООС(АТО), а ще 2 випускники є кандидатами в майстри спорту з легкої атлетики та військового багатоборства.
Урочиста церемонія розпочалася із привітального слова командувача Повітряних Сил Збройних Силах України: “ Шановні випускники, ви розпочинаєте офіцерську службу в оновлених Збройних Силах України. Керівництво, науково-педагогічний склад університету, ваші командири в результаті щоденної копіткої праці підготували вас як патріотів, військових фахівців із високим рівнем професіоналізму. В добру путь, панове випускники! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, удосконалюйте себе, частіше відчувайте окриляючу силу успіху та радість перемог! А ваші бойові заслуги, звитяга та героїзм і надалі прославлятимуть Повітряні Сили Збройних Сил України!”, – зазначив генерал-лейтенант Микола ОЛЕЩУК.
 Далі командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України було оголошено хвилину мовчання в пам’ять за українськими військовослужбовцями, які загинули під час проведення операції Об’єднаних сил(АТО) на сході України, а також за офіцерам та курсантам, життя яких трагічно обірвалося під час навчальних польотів літака Ан-26Ш.
 За давньою традицією, Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан провів обряд богослужіння та благословив молодих воїнів на ратну службу.
По завершенню заходу тимчасово виконуючий обов’язки начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майор Віталій ТЮРІН наголосив: “ Сьогодні ваша мрія здійснилася! Ви стали представниками найбільш шанованої категорії захисників Батьківщини – офіцерами! Держава, український народ, очікує від вас найвищого взірця особистої поведінки та службової діяльності. Адже саме офіцер веде за собою в бій. Саме офіцер надихає підлеглих на успіх та перемогу!”.
Після чого за доброю традицією, яка започаткована в університеті генерал-майор Віталій ТЮРІН зазначив: “ Шановні випускники, шановні панове офіцери, ви нащадки козацького роду, а КОЗАЦЬКОМУ РОДУ”, а молоді офіцери одноголосно вигукнули – “НЕМА ПЕРЕВОДУ!” Так потужно та патріотично завершився урочистий захід.
Попередній запис

ФОТОРЕПОРТАЖ: З ЦЕРЕМОНІЇ ВИПУСКУ ЛЕЙТЕНАНТІВ ЛЬОТНОГО ФАКУЛЬТЕТУ - 19 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ

Наступний запис

Молоде поповнення безпілотної авіації Повітряних сил ЗСУ