НовиниНовини ППО СВ

ВИПУСКНИКИ ЗАКРІПИЛИ ТЕОРІЮ ПРАКТИКОЮ!

У період з 05 по 25 жовтня 2020 року курсанти випускного курсу факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ університету залучались до практики з бойового застосування зенітних підрозділів на посаді командира взводу (у т.ч бойові стрільби) (далі – практика). В ході першого етапу практики, який успішно пройшов на базі навчально-тренувального комплексу факультету, було  проведено практичні заняття на всіх видах озброєння військ ППО Сухопутних військ.

Метою цих занять  було підвищення практичних навичок з підготовки озброєння та військової техніки до бойового застосування, проведення контролю функціонування апаратури, переведення озброєння з бойового положення в похідне та, навпаки, заряджання та розряджання техніки. Другий етап практики було проведено на базі 223 загальновійськового полігону, де було проведено тактико-спеціальні заняття у складі зведених взводів та розрахунків. Під час тактико-спеціальних занять відпрацьовувались питання орієнтування на незнайомій місцевості за допомогою карти, вибір, зайняття та маскування позицій, організація бойового чергування з протиповітряної оборони та здійснення безпосередньої охорони та оборони позицій.

Логічним завершенням практики стало проведення залікових навчальних стрільб по імітованим повітряним цілям та виконання бойових стрільб 100% курсантів з ЗСУ 23-4 «Шилка» по повітряним і наземним цілям. У якості цілей використовувались макети БТР, що рухались, вертольоти, які з’являлись раптово, освітлювальні міни, що імітували малорозмірні повітряні цілі, які маневрують висотою. Всього в ході бойових стрільб було виконано 30 вогневих задач бойових стрільб в день та 10 вогневих задач бойових стрільб в нічних умовах. Майбутні офіцери особисто здійснювали заряджання установок боєприпасами, управління вогнем, у т.ч. корегування вогню за результатами спостереження за стрільбою. Відмінні показники продемонстрували курсанти Іван Гавриленко, Роман Рева.

Викладачі факультету залишились задоволені набутими практичними навичками випускників.

 

Попередній запис

НАУКОВИЙ СЕМІНАР « ІНФОРМАЦІЙНА АГРЕСІЯ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ»

Наступний запис

ЛЬОТЧИКИ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВОНИ ПРОСТО ЛІТАЮТЬ ЩЕ ВИЩЕ…