НовиниНовини освітньої діяльності

Виставка у Кременчуці – «Освіта та кар’єра»

“Будувати майбутнє і нову Україну буде саме молодь, і тільки освіта дає їй можливість робити це ефективно і якісно. Зробити правильний вибір, чітко сформувати свої прагнення і обрати професію, яка буде приносити задоволення, давати можливість розвиватися, завжди було основним питанням над яким замислюється кожний майбутній абітурієнт. З метою допомогти розібратись та зробити правильний вибір проводяться освітні виставки в різних регіонах України.

Упродовж трьох днів, із 24 по 26 лютого, у Кременчуці Полтавської області, проходила виставка «Освіта та кар’єра». Всі охочі, випускники шкіл, профтехучилищ та технікумів мали можливість обрати для себе подальший шлях до успішної кар’єри, справу до душі – те, чим вони хотіли б займатися у своєму житті. У виставці брали участь представники понад 20 навчальних закладів. Тут майбутні абітурієнти та їхні батьки мали змогу поспілкуватися безпосередньо з представниками різних навчальних закладів.

Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба традиційно є учасником подібних заходів. Представники університету розповідали про особливості вступу до університету у 2016 році які необхідні сертифікати ЗНО, на що потрібно звернути увагу при оформлені навчальної справи абітурієнта. Абітурієнти мали змогу поспілкуватись безпосередньо з курсантами які навчаються в університеті, дізнатись “з перших вуст” про навчання та курсантське життя яке воно є.”

Попередній запис

«Ви оплот нашої країни на Вас сподіваються ваші близькі та рідні» - Степан Полторак

Наступний запис

Майбутні льотчики склали іспит на професійні знання