НовиниНовини спортивного життя ХНУПС

Виступ збірних команд факультетів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба на спортивному святі 19-20 червня

В Харківському університету Повітряних Сил 19-20 червня на базі спортивного комплексу «ЗІРКА» відбулось спортивне свято приурочене «Трійці». В змаганнях прийняли участь збірні команд від факультетів 1 та 2 курсів . Програма змагань включала:

1 день – стрітбол, пляжний волейбол, настільний теніс та товариська зустріч з футболу між офіцерами курсової ланки та курсантами. Феноменальний результат показав інженерно-авіаційний факультет, який виграв в 1 день усі змагання! Товариська зустріч з футболу закінчилась бойовою нічиєю 4:4!
2 день – міні-футбол, 3000 метрів з подоланням перешкод та естафета 4*400 метрів. І знов інженерно-авіаційний факультет показав високі показники та переміг в змаганнях з міні-футболу, 3000 м з подоланням перешкод виграв факультет протиповітряної оборони Сухопутних військ, естафету 4*400 метрів виграли прогнозовано курсанти факультету радіотехнічних військ!

В загальній першості серед факультетів впевнено перемогла збірна команда інженерно-авіаційного факультету!!!

Ми пишаємося Вами!

Попередній запис

Спорт – здоров’я, сила духу і краса

Наступний запис

Фундамент волі українців - Конституція