НовиниНовини МВС

Візит Аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

28 жовтня 2015 року до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завітала Аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні, капітан 1 рангу Карен МакТір.
Метою візиту було ознайомлення з керівним складом та інфраструктурою університету. Крім того до програми перебування Аташе входила зустріч з курсантами університету, які повернулися після навчання з Великої Британії.
На початку заходу було проведено брифінг-презентацію про історію та сучасність університету. Під час візиту Аташе було запропоновано відвідати музей університету “Обереги музикальної Харківщини ” та було проведено огляд навчально-тренажерного комплексу (авіаційного тренажера) вертольота Мі-8МТВ та комплексного тренажеру пілота літака Л-39 ТКС-Л-39 льотного факультету.
Наприкінці візиту капітан 1 рангу зустрілася з курсантами, що протягом дев’яти місяців проходили навчання на базовому курсі офіцерської підготовки в Коледжі Королівських ВПС Великої Британії.
Захід повністю відповідав завданням та очікуванням. У підсумку роботи були намічені шляхи подальшої співпраці в рамках вдосконалення двостороннього військового співробітництва між Коледжем Королівських ВПС Британії та Харківським університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Попередній запис

Візит делегації Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба до Академії Повітряних Сил Республіки Польща (м. Деблін, Республіка Польща, 25 – 31.10.2015)

Наступний запис

Факультет радіотехнічних військ протиповітряної оборони: сторінки історії