НовиниНовини МВС

Візит Повітряної Школи “L`ecole de l`air” до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відвідали представники Повітряної Школи “L`ecole de l`air” Французької Республіки міста Салон-де-Прованс у період з 23 по 27 вересня 2019 року. Делегацію супроводжував заступник аташе Французької Республіки з питань оборони майор Патрік Марньє.  Університет має дружні відносини з Французьким Посольством, які почалися ще у 2012 році “Візитом військового радника при Міністерстві оборони України”  та підтверджуються щорічними двосторонніми візитами.

З першого  дня іноземна делегація мала можливість, впритул ознайомитися з підготовкою військових-льотчиків в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, відвідавши військовий аеродром міста Чугуїв, на якому курсанти старших курсів виконують практичні вильоти на літаках та вертольотах Л-39, Ан-26, Мі-8. Іноземним партнерам була проведена екскурсія, під час якої вони на власні очі побачили, як проходить предпольотний інструктаж, підготовка до вильоту та виліт курсантів з інструктором. Також ознайомилися з кімнатами відпочинку та медичного огляду.

“Для нас було надзвичайно приємно прийняти запрошення відвідати Ваш університет, дізнатися та порівняти програму підготовки курсантів двох країн. Ми вражені, як за короткий термін ви докорінно змінили принцип та підхід до підготовки військового-льотчика” , зазначив представник Повітряної Школи майор Жюльєн Вантюр.

Наступного дня, під час короткого брифінгу представникам Повітряної Школи Французької Республіки  розповіли про сучасний стан та структуру Повітряних Сил Збройних Сил України, ознайомили із системою підготовки курсантів інших факультетів, навчально-матеріальною базою та організацією освітнього процесу у військовому виші.

Для гостей було організовано екскурсію нашим містом, для ознайомлення з культурною та історичною спадщиною Слобожанщини. Також здійснили пішу прогулянку з відвідуванням майдана Свободи, міського саду імені Шевченка та інших історичних споруд.

Попередній запис

Перший крок – найважливіший!

Наступний запис

Дні інформації