Новини

Візит представників Збройних Сил Республіки Польща до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з нагоди 85-ї річниці з Дня створення навчального закладу

10 – 11 листопада 2015 року до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завітали представники Збройних Сил Республіки Польща. До складу іноземної делегації входили представники Національного Університету оброни Республіки Польща та Академії Повітряних Сил Збройних Сил Республіки Польща.
Метою візиту була участь в науково – історичній конференції та урочистих заходах з нагоди ювілею та ознайомлення учасників з історією створення та сучасним станом Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
На початку заходу представники Збройних Сил Республіки Польща взяли участь у науково – історичній конференції на тему: «85 років на варті Батьківщини. Історія та сучасність». Крім того польські офіцери разом з представниками університету вшанували пам’ять загиблим у Другій світовій війні, поклавши квіти до братських могил на Польському кладовищі, взяли участь у закладці пам’ятного каменю в основу пам’ятнику присвяченого випускникам університету – учасникам бойових дій та відкритті нових стел на алеї Героїв на аеродромі у місті Чугуїв.
Наприкінці візиту гості ознайомилися із культурною спадщиною нашого регіону, відвідавши святковий концерт у Харківському Національному академічний театрі опери та балету імені В.М.Лисенка.
Захід повністю відповідав завданням та очікуванням. У підсумку роботи були намічені шляхи подальшої співпраці в рамках вдосконалення двостороннього військового співробітництва між Збройними Силами Республіки Польща та Харківським університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Попередній запис

Усний журнал - «Харківському університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – 85 років»

Наступний запис

В університеті відбулася воєнно-історична конференція присвячена відзначенню 85-ої річниці з дня заснування