НовиниРезультати змагань

ВПЕРШЕ НА ОНОВЛЕНІЙ ФУТБОЛЬНІЙ АРЕНІ СТАРТУВАЛИ ЗМАГАННЯ

В середині квітня у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба  відбувся чемпіонат з міні-футболу, який вперше пройшов на новій футбольній арені  з надсучасним штучним покриттям на базі військового містечка №2. В ньому взяли участь збірні команд факультетів університету та Військового коледжу сержантського складу, розподілившись на  дві підгрупи.

В ході  міні-футбольних баталій, сповнених гарячими та непередбачуваними моментами, були визначені фіналісти. Найсильнішими командами своїх груп стали збірні команд льотного факультету та факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ. Бронзову нагороду розіграли спортсмени інженерно-авіаційного факультету і факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації.

За підсумками запеклої боротьби призові місця розподілилися наступним чином:

І місце –  збірна команди факультету ППО СВ;

ІІ місце – збірна команди льотного факультету;

ІІІ місце – збірна команди факультету АСУ та НЗПА.

Вітаючи  команди з перемогою, хочеться щиро побажати всім спортсменам університету, щоб оновлений, сучасний стадіон став трампліном для досягнення найвищих спортивних результатів, дозволив ще активніше долучатися до здорового способу життя та зростати професійно!

 

Попередній запис

Архітектурні перлини України та світу

Наступний запис

Неповторна Шарлотта Бронте