НовиниНовини РТВ ППО

Всеукраїнська студентська олімпіада

Вже ні для кого не секрет, що курсанти факультету радіотехнічних військ завжди прагнуть бути одними з найкращих в університеті. І черговим підтвердженням цього є результати участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

Так серед  270 кращих студентів з 52 ВНЗ України, в напруженій боротьбі наші курсанти вибороли друге місце у командному заліку.  Усі переможці були нагороджені грамотами за відмінні знання в різних галузях наук. Організаторами олімпіади був відмічений керівник команди від Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба підполковник Костянтин Садовий, та нагороджений грамотою ”За якісну підготовку команди до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади”.

Зі слів представників нашого університету вони здобули досвід який важко переоцінити та в подальшому надасть змогу досягати нових успіхів у заходах подібного формату, що надзвичайно важливо в умовах сучасного швидкого розвитку науки у галузі радіотехніка.

Попередній запис

Вклоняємось доземно українському солдату

Наступний запис

Фінішна пряма майбутніх офіцерів!